Hakkımızda

Modern hayatı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışan Narsas, 2010 yılında kurulmuştur. Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyisi yaşam tarzı markalarını bünyesinde barındıran Narsas, çalıştığı alanlarda küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir.

 

İnşaat; yeme-içme, turizm & perakende ve gayrimenkul olmak üzere birçok sektörde faaliyet gösteren Narsas ayrıca, mevcut hizmet verdiği sektörlerin yanı sıra eğlence alanındaki yeni yatırımlarıyla da büyümesini sürdürmektedir. Verdiği hizmetlerle global anlamda katma değer sağlayan Narsas yılların tecrübesini internet ortamına taşıyarak kaliteli ürünleri sizlerle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyor.

 

Narsas'ın ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, dünya ölçeğinde saygın markalarla yaptığı iş birlikleriyle, Türkiye’yi, gerçekleştirdiği projelerle bir çok ülkede temsil etmektedir.